Guardian Soul

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 390.30 MB
  • Sürüm 1.3.8.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici MOBIRIX

Guardian Soul indir. Strateji Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Fantastik bir dünyanın kapılarını aralayan Guardian Soul mobil oyununda şehri alt üst eden iblislerin hakkından geleceksiniz. Özel gelişmiş kart sistemi sunan Guardian Soul rol yapma oyunu arena içerisinde iblisler ile birlikte savaşmanıza imkan tanıyor. Oyunun gerçek zamanlı stratejiyi ve aksiyon RPG'yi birleştirerek oyuncuları tüm dünyaya çeken başyapıt olmasının temel sebebi görüntü kalitesinin oldukça yüksek olmasıdır. Kalite düzeyi oldukça yüksek oyunlar tasarlama konusunda başarılı bir çizgide ilerleyen Mobirix stüdyosu bu seferde kalitesi yüksek bir oyun tasarlamayı başarmıştır.

Oyuncuların dikkatini çeken Guardian Soul mobil oyununda bambaşka dünyalarda savaşarak iblis belasını ortadan kaldıracaksınız. Oyunu oynamak ve karakterinizi sınırsız güç ile donatmak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Daha farklı RPG, daha az stresli RPG ve daha heyecan verici RPG deneyimi mi yaşamak istiyorsunuz? Doğru adres kesinlikle Guardian Soul rol yapma oyununda geçiyor. Kendinizi oyunun büyüsüne kaptırın, arenada büyük başarılar elde edin, stratejiniz doğrultusunda ilerleyerek oyunu kazanan kişi olun.

Gerçek zamanlı olarak kullanmak için çeşitli stratejiler planlayın, arenaya dahil olun ve iblisler ile güçlerinizi karşılaştırın. Karakterinizi hareket ettirmek için dokunun, sürükleyin ve bırakın. Güçlü rakipler kazanmak ve dezavantajlı savaşı devirmek için dokunma ve sürükleme işlemini gerçekleştirin. Kendi özel koruyucunuzu oluşturmanızı sağlayan toplama, gelişim gösterme ve büyüme tekniklerini kullanarak seviyenizi artırın. Karakter koleksiyonuna ve güverte kombinasyonuna bağlı olarak özel tutkular veren Synergy sistemi oyunun seyrini değiştirmeniz açısında doğru seçenekler sunuyor.

Online özelliği sayesinde dünyanın her yerinden dahil olan oyuncular eşliğinde heyecan veren bir deneyim yaşayacaksınız. Attığınız her adımda savaşçılarınızı arenada yönlendireceksiniz. Yüksek kaliteli oyun teması sayesinde oyuncuları memnun etmekte geri kalmayan Guardian Soul mobil oyunu akıllı cep telefonunuz ve tabletinizin dokunmatik kontrollerini kullanarak heyecan dolu anlara şahit olmanızı sağlayacaktır. Farklı mekanlarda yer almak için oyunda elde ettiğiniz başarıları iki katına çıkarın. Aksiyon dolu bir macera içerisinde tğm stratejik yeteneklerinizi kullanarak rakiplerinizi yenmenin tadını çıkarın. Saatlerce oynasanız da bıkmayacağınız bir oyun ile karşı karşıyasınız.

Guardian Soul indir